De samenstelling van het team voor schooljaar 2022-2023:

Groep 1/2 AL   

Juf Linda: maandag, dinsdag en vrijdag 
Juf Annet: woensdag en donderdag           
                                                                           

Groep 1/2 T 

Juf Tineke: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
Juf Linda: woensdag
                                                                                    

Groep 3   

Juf Ivonne: maandag, dinsdag en woensdag
Juf Bianca: donderdag en vrijdag         
                                                                         

Groep 4/5 

Meester Jay: maandag, woensdag, donderdag, vrijdag
Juf Laura: dinsdag 
                                                                                                                         

Groep 5/6

Juf Conny: maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag
Juf Stephanie: donderdag en vrijdag
  

Groep 7 

Juf Yvonne: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag 
Juf Laura: woensdag     
                                                             

Groep 8       

Meester Richard: dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag
Juf Laura: maandag

RT

Juf Marijke: maandag
m.moes@maertenvandenvelde.nl

Gymnastiek

Juf Isabella: maandag en donderdag 
i.fois@maertenvandenvelde.nl

Administratie   

Ankie van Schooten: maandag  
a.vanschooten@maertenvandenvelde.nl         
                                           

IB

Marjon Kusse: dinsdag en woensdag
m.kusse@maertenvandenvelde.nl

Conciërge     

Gea v.d. Sman: maandag t/m vrijdag in de ochtend (meestal)
g.vandersman@maertenvandenvelde.nl
                                                                                                                           

Adjunct-directeur 

Richard Schoonens:
Werkdagen: maandag t/m vrijdag 
r.schoonens@maertenvandenvelde.nl 
                             

Locatieleider                 

Jolijn Vermeij:
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag  
j.vermeij@maertenvandenvelde.nl

Directeur          

Kees Jan Visser
k.visser@maertenvandenvelde.nl